Servopohony

G-X

Inovatívne zariadenie na presnú reguláciu radiátorového vykurovania.

Popis produktu

Bezdrôtový elektrický pohon - radiatorový termostat

Zariadenie G-X je moderný elektronický termostat, ktorý sa inštaluje na radiátor. Zariadenie je malých rozmerov a jeho charakteristické vlastnosti sú jednoduchosť používania, estetika a funkčnosť.

PRINCÍP ČINNOSTI

Elektronický radiátorový termostat (pohon ventila) prostredníctvom hlavnej regulácie a v spolupráci so snímačom teploty alebo bytovým termostatom umožňuje jednoduché a efektívne ovládanie teploty v zónach v ktorých je inštalovaný. Pohon môže byť nastavený v režime dvojpolohového termostatu (zatváranie/otváranie), alebo v režime SIGMA, ktorý umožňuje plynulú moduláciu prietoku vykurovacej vody v radiátore podľa potreby kúrenia. Pomocou diaľkovo ovládaných termostatov môžeme optimálne prispôsobiť izbovú teplotu podľa potrieb užívateľa a zároveň znížiť náklady na vykurovanie.

Hardvérová kompatibilita s modulmi

  • EU-L-8 - od programovej verzie 3.0.7
  • WiFi 8s / WiFi 8s mini od programovej verzie 2.1.8
  • EU-8s WiFi / EU-16s WiFi od programovej verzie 1.0.4

Na čo slúži radiátorový termostat?

Každý elektronický radiátorový termostat je zariadenie, ktoré umožňuje jednoduché a efektívne riadenie teploty v zóne budovy, v ktorej bol nainštalovaný. Použitím diaľkovo ovládaných radiátorových termostatov si dokonale prispôsobíte teplotu v miestnostiach podľa vlastných preferencií a zároveň znížite náklady na vykurovanie. Elektronický pohon ventila pracuje rýchlo a ticho. Na napájanie sú potrebné dve 1,5V AA batérie. V závislosti od ich výkonu môže radiátorový pohon pracovať nepretržite až dva roky.

Elektronické radiátorové termostaty - inteligentné ovládanie

Pre riadenie termostatov inštalovaných na radiátoroch sa používajú špeciálne, moderné elektronické zariadenia. Elektronický termostat je možné ovládať pomocou bezdrôtových regulácii WiFi 8s WiFi 8s p , EU-16s WiFialebo regulácie pre podlahové vykurovanie EU-L-8E, EU-L-4 WiFi, EU-L-X WiFi, EU-L-9r a EU-L-12. Komunikácia medzi elektronickým termostatom na radiátoroch a riadiacou jednotkou je bezdrôtová. Elektronický radiátorový termostat spracováva príkazy prijaté z hlavnej regulácie a premieňa ich na im zodpovedajúce hodnoty otvorenia ventila.

Elektronický radiátorový termostat - pohodlie a úspora

Dobre fungujúci systém, ktorého súčasťou je elektronický radiátorový termostat a zariadenie, ktoré ho riadi, umožňuje vysoký tepelný komfort ale aj výrazné šetrenie. Zariadenia pre riadenie systému radiátorového vykurovania môžu ovládať až 16 rôznych vykurovacích zón v ktorých sú inštalované elektronické radiátorové termostatyElektronické radiátorové termostaty a riadiace jednotky tak môžu udržiavať optimálnu individuálnu teplotu v maximálne 16 miestnostiach.

Parametre produktu

Parameter Hodnota
PRIPOJENIE – Matica tak závitom M30x1,5
Možnosť doobjednať redukciu pre závit M28 a verziu „CLICK”
Komunikáca – bezdrôtová, frekvencia 868MHz 868MHz
Napájanie 2 x batéria AA 1,5V

Týždeň

Návody na obsluhu

Záručný list

SYSTÉMY REGULÁCIE

KONFIGURÁTOR

Vyberte systém pre reguláciu vykurovania
vo vašej domácnosti

Pozrieť viac

DISTRIBÚCIA

Kde kúpiť regulácie

Pozrieť našu distribučnú sieť

Pozrieť viac