Elektronický pohon STT-869

Moderné zariadenie určené pre precíznu
reguláciu radiátorového vykurovania.

Na čo slúži

Elektronický pohon umožňuje pohodlné a efektívne hospodárenie s teplom v budovách. Vďaka tomu sa vyhnete nedokúreniu ale aj prekúreniu miestností a vaše účty za vykurovanie sa znížia aj o 30%!

1 izbová regulácia
TECH Controllers
príliš nízka teplota
príliš vysoká teplota
optimálna teplota
×

Tri najdôležitejšie prvky systému: bezdrôtový elektronický pohon nainštalovaný na radiátore, snímač alebo izbový regulátor teploty umiestnený na stene a nadradená hlavná regulácia umožňujúca komplexnú kontrolu teploty v miestnostiach. Všetky zariadenia spolu komunikujú prostredníctvom rádiového signálu. Inštalácia bezdrôtového elektronického pohonu, rovnako ako iných zariadení v radiátorovom systéme, nevyžaduje použitie špecializovaných nástrojov.

Bezdrôtový elektronický pohon – princíp činnosti v systéme

Snímač alebo izbový regulátor umiestnený na stene sníma teplotu v miestnosti a ďalej prenáša informácie do hlavnej regulácie. Na základe toho sa určuje potreba vykurovania danej zóny. Ak je v miestnosti príliš teplo alebo príliš chladno, hlavná regulácia pošle informácie elektronickému pohonu umiestnenému na radiátore. Elektronický pohon spracúva informácie, ktoré prijíma z hlavnej regulácie a mení ich na pomernú hodnotu otvorenia ventilu. Bezdrôtový elektronický pohon na radiátore reaguje ticho a rýchlo.

18oC
27oC

Zistite, ako to pracuje

Zistite, ako naše zariadenia medzi
sebou komunikujú, v prípade zaznamenania
teplotnej úchylky, keď je:

príliš chladno
príliš teplo
×

V radiátorovom systéme sú dostupné rôzne varianty zariadení, ktoré môžu spolupracovať s bezdrôtovými elektronickými pohonmi aby sa docielila správna funkcia radiátorového vykurovania. Všetky zariadenia sú elegantné a estetické a vhodne dopĺňajú interiér.

Bezdrôtový elektronický pohon a ďalšie prvky systému

Pre správnu funkciu systému, je potrebný okrem elektronického pohonu, aj izbový regulátor alebo snímač teploty a nadradená hlavná regulácia. Jednotlivé modely sa líšia typom, vzhľadom a počtom podporovaných funkcii. Na reguláciu elektronického pohonu radiátora je možné použiť regulácie: CS-16S WiFi, WiFi 8s alebo WiFi 8s mini, ktoré spĺňajú štandardy modernej estetiky. Radiátorový systém je možné použiť v kombinácii s podlahovým systémom. Použitím regulácie termoelektrických pohonov CS-L-8 môžete regulovať teplotu v miestnostiach pomocou elektronických pohonov nainštalovaných na radiátoroch ako aj termoelektrických pohonov nainštalovaných na rozdeľovači podlahového vykurovania.

Rôzne varianty spolupráce

Vyberte si potrebné prvky k elektronickému
pohonu, aby ste vo svojom dome vytvorili
spoľahlivý systém regulácie vykurovania!

Dodatočné vybavenie

Rozšírte systém a získajte ďalšie možnosti

×
×
×
×

Pomocou radiátorového systému je možné teplotu v budove riadiť aj keď ste mimo nej. To všetko vďaka mobilnej aplikácii eModul. Pomocou nej má užívateľ stály prehlaď o teplotách v daných miestnostiach, a taktiež môže meniť parametre pre čo najlepšie prispôsobenie svojho komfortu.

Vzdialená kontrola elektrického pohonu radiátora

Pomocou aplikácie je možné vopred nastaviť prevádzkové harmonogramy systému s elektronickými pohonmi a kedykoľvek zmeniť nastavenia v danej zóne. Prehlaď a zmeny parametrov je možné vykonať s pomocou počítača, tabletu a smartfónu. Vzdialená kontrola umožňuje prehlaď parametrov jednej miestnosti alebo všetkých miestností súhrnne, a taktiež signalizuje otvorenie okna.

Vzdialená kontrola

Pomocou aplikácie eModul máte pod kontrolou teplotu kdekoľvek a kedykoľvek chcete.


Google Play
App Store
×

Bezdrôtový elektronický pohon je vďaka špeciálnym adaptérom kompatibilný s rôznymi modelmi radiátorov. Do každého balenia dodávame tri adaptéry, ktoré sa inštalujú priamo na ventil radiátora.

Ako nainštalovať elektronický pohon?

Stačí odstrániť starú termostatickú hlavicu, vložiť batérie do elektronického pohonu, nainštalovať ho na radiátor a založiť kryt. Kalibrácia pohonu sa začne po stlačení tlačidla alebo automaticky po uplynutí dvoch minút. Inštaláciu elektronického pohonu musí vykonať osoba s odpovedajúcou kvalifikáciou.

Adaptéry

S použitím adaptérov bude pohon kompatibilný s rôznymi modelmi radiátorov.
Súčasťou balenia sú 3 adaptéry:
- M30 x 1,5
- RTD-N
- RA-N

Ideálne
riešenie v:

Nielen nám sa to páči

Pozrite sa, čo si o našom elektronickom pohone myslí Zbigniew Urbański.

Vyrobené v Poľsku

Zariadenia sú naprojektované poľskými inžiniermi a vyrobené v Poľsku..

Flagi

Vyrobené v Poľsku

Zariadenia sú naprojektované poľskými inžiniermi a vyrobené v Poľsku..

Flagi

Technické parametre
STT-869

  • Výstup – matica M30x1,5
  • Komunikácia – bezdrôtová
  • Frekvencia – 868 MHz
  • Napájanie – 2x batérie AA 1,5 V – odporúčané vysokokapacitné batérie (nad 2500 mAh).
Pozrieť návod

Týždeň

Návody na obsluhu

Záručný list

SYSTÉMY REGULÁCIE

KONFIGURÁTOR

Vyberte systém pre reguláciu vykurovania
vo vašej domácnosti

Pozrieť viac

DISTRIBÚCIA

Kde kúpiť regulácie

Pozrieť našu distribučnú sieť

Pozrieť viac