Vitajte
v konfigurátore regulácii TECH Controllers

Konfigurator

Konfigurátor TECH Controllers je moderný online nástroj, ktorý umožňuje správne vybrať systém regulácie vykurovania, podľa potrieb vykurovacieho systému a vašich vlastných preferencii a očakávaní. Pomocou kalkulácie podlahového a radiatorového systému regulácie vykurovania si môže každý zdarma overiť, aké zariadenia a aký počet zariadení potrebuje pre automatizáciu svojho vykurovacieho systému.

3 varianty konfigurácie systému

Konfigurátor TECH Controllers je vytvorený tak, aby si každý užívateľ dokázal vytvoriť kompletný systém regulácie vykurovania:

  • podlahového,
  • radiatorového,
  • miešaného (podlahové + radiatorové v jednej išntalácii)

Údaje, ktoré treba zdať pre získanie konečného výsledku, sa pre rôzne typy vykurovania líšia.

Prečítajte si viac

Možnosti

Konfigurátor umožňuje investorom a inštalatérom pripraviť rýchlim, jasným a zrozumiteľným spôsobom systém regulácie, ktorý bude ideálne vyhovovať ich potrebám. Konfigurátor TECH Controllers je druh kalkulátora sytému riadenia radiatorového a/alebo podlahového vykurovania, ktorý umožňuje rýchlo a jednoducho vypočítať náklady na modernizáciu existujúceho vykurovacieho systému, alebo naplánovať investície vo fáze výstavby domu.

Cena

Náklady na nákup regulátorov pre riadenie vykurovania závisia od počtu a typu vybraných zariadení. Cena systému regulácie vykurovania sa líši v závislosti od toho, koľko miestností sa má automaticky ovládať. Ceny uvedené v konfigurátore sú katalógové ceny bez DPH.

Vo fáze výberu zariadenia sa vždy objaví informácia, či bol zvolený vhodný počet komponentov, aby systém efektívne pracoval v konkrétnom počte uvedených miestností. Kalkulátor systému riadenia podlahového alebo radiátorového vykurovania vypočíta náklady na nákup zariadení. Konečná cena však závisí nielen od zvolených základných komponentov zostavy, ale aj od voliteľnej výbavy. V prípade radiátorového vykurovacieho systému sú užitočné najmä snímače otvárania okien, ktoré umožňujú šetriť náklady na vykurovanie pri vetraní miestností.

Chcete ovládať svoje vykurovanie cez internet?

ÁNO – Ovládajte svoje vykurovanie pomocou mobilnej aplikácie eModul, ktorá vám umožní upravovať teplotu alebo prevádzkové harmonogramy z akéhokoľvek miesta na svete.

NIE – Vyberte si regulátor určený na riadenie podlahového vykurovania stacionárne a nastavte parametre podľa svojich potrieb.

Vyberte typ pripojenia regulátora

Drôtový – Drôtová inštalácia regulátora pre vykurovanie je stabilná a spoľahlivá, vďaka čomu je obľúbenou voľbou v rôznych typoch vykurovacích zariadení.

Bezdrôtový – Bezdrôtová inštalácia regulátora vykurovania zaisťuje jednoduchú inštaláciu, flexibilitu umiestnenia a možnosť diaľkového ovládania vykurovacieho systému.FAQ

Aké údaje musím poskytnúť, aby som získal návrh konfigurácie?

Údaje potrebné na získanie konečného výsledku konfigurácie sa líšia v závislosti od typu použitého vykurovania (podlahové, radiátorové alebo zmiešané). Napríklad pri radiátorovom vykurovaní je potrebné zabezpečiť napr. počet izieb a radiátorov v našom byte a následne si vybrať model hlavného regulátora z viacerých navrhnutých konfigurátorom. Následne je potrebné vybrať zariadenia ako izbové regulátory alebo snímače (konfigurátor tiež navrhne potrebný počet). Okrem potrebných prvkov sú súčasťou návrhov aj komponenty, ktoré ovplyvňujú komfort používania systémov, napríklad umožňujú riadiť vykurovanie cez internet, spínanie zdrojov tepla alebo vypínať vykurovanie pri otvorení okna.

Bude konfigurácia vyhovovať mojim potrebám?

Konfigurátor pripraví návrhy na základe údajov zadaných užívateľom. Poskytnuté informácie pomáhajú zosúladiť požadovaný počet hlavných regulátorov, izbových regulátorov a snímačov, ktoré sú potrebné na automatizáciu vykurovacieho systému.

Prečo sa oplatí používať konfigurátor?

Ponuka zariadení TECH Controllers je veľká a pri nákupe môže nastať problém, ktorý prvok sa nám bude hodiť a či bude kompatibilný s naším typom vykurovacieho systému. Online konfigurátor TECH Controllers vám pomôže vybrať kompletné zostavy vykurovacích systémov, ktoré budú spĺňať požiadavky vašej vykurovacej inštalácie a preferencii zákazníka.

Aké sú výhody používania konfigurátora systému regulácie vykurovania?

Online konfigurátor TECH Controllers na základe zadaných informácií v niekoľkých krokoch pripraví príkladnú zostavu regulácie, ktorá uľahčuje vytvorenie hotového systému a kalkuláciu nákladov pri plánovaní nových investícií alebo modernizácii existujúcich systémov vykurovania. Konfigurátor umožňuje vytvárať zostavy vhodné pre riadenie podlahového, radiátorového a zmiešaného vykurovania.

Je možné neskôr zmeniť konfiguráciu?

Pri vytváraní konfigurácii na našich webových stránkach sú prezentované systémy iba ilustratívne a niesú komerčnou ponukou. Po dokončení návrhu vám konfigurátor pripraví zoznam s vybranými zariadeniami, ktoré následne konzultuje s predajcom alebo obchodným zástupcom a ľubovoľne upravte nakonfigurované prvky, ktoré potrebujete.

Je konfigurácia prispôsobená typu vykurovacieho systému?

Automatizované systémy riadenia vykurovania je možné prispôsobiť rôznym typom vykurovacích zariadení. Náš konfigurátor priraďuje zostavy k typu vykurovania, počtu miestností a ďalším údajom, ktoré bude od užívateľa v procese konfigurácie požadovať.

Je návrh k dispozícii ihneď po vyplnení formulára?

Návrh konfigurácie sa zobrazí ihneď po vyplnení formulára. Môžete si ho stiahnuť vo formáte PDF, poslať priamo na váš e-mail alebo sa vrátiť do konfigurácie a zmeniť svoje predchádzajúce voľby.

Je možné v prípade pochybností s návrhom kontaktovať odborníka?

Áno, v prípade otázok a pochybností vám naši odborníci radi pomôžu. Pracujú od pondelka do piatku od 8:00 do 16:00 a kontaktovať ich môžete telefonicky alebo e-mailom. Obráťte sa prosím na jedného z naších obchodných zástupcov v sekcii Kontakty.